Wijkkrant Buitenveldert

 

 

 

Uitgave december 2025

wijkkrant-februari-2025

Uitgave november 2025

wijkkrant-februari-2025

Uitgave oktober 2025

wijkkrant-februari-2025

Info lokale kerken

Amateurkunstfestival
Gluren bij de Buren

Zondag 1 februari a.s. is Gluren bij de Buren terug in Amsterdam. Het amateurkunstfestival programmeert lokale podiumkunstenaars in huiskamers door de hele stad. Ben je op zoek naar een intiem podium om jouw kunsten te tonen, of wil je dat jouw huiskamer een podium is voor één dag?

Elk formaat huiskamer en act kan meedoen, zo komen grote theatergezelschappen terecht in ruime huiskamers en singer-songwriters in studentenoptrekjes. Samen met de act bouw je als host drie keer een feestje voor de buurt in jouw huiskamer.

Het volledige programma wordt begin januari 2026 bekendgemaakt. Alle optredens zijn te bezoeken op basis van vrijwillige bijdrage en reserveren is niet nodig. Meer informatie, en aanmelden t/m zondag 7 december a.s. via www.glurenbijdeburen.nl.

Wijkkrant Buitenveldert

Wijkkrant Buitenveldert verschijnt tien keer per jaar gratis in een oplage van 17.000 exemplaren en wordt huis-aan-huis verspreid in Buitenveldert/Zuidas en de Prinses Irenebuurt. De Wijkkrant bevat nieuws uit de buurt, interviews en een agenda van wat er in Buitenveldert te doen is. Uitgever van de Wijkkrant is het Huis van de Wijk en de redactie bestaat uit vrijwilligers.

Wijkkrant Buitenveldert wordt tien keer per jaar huis aan huis verspreid. Hieronder vindt u de laatste edities.

NB: Onjuistheden voorbehouden
Raadpleeg daarom altijd de agenda!

 

Wilt u adverteren of heeft u nieuws?

Wilt u een advertentie plaatsen, raadpleeg dan de tarievenlijst voor het adverteren:
Download tarievenlijst in Pdf formaat »

Voor meer informatie over adverteren kunt u de redactie mailen: wijkkrantredactie@gmail.com »

Heeft u nieuws voor de buurt, mail dit dan naar:
wijkkrantredactie@gmail.com »

Sluitings- en verschijningsdata van de wijkkrant vindt u in het overzicht.
Download verschijningsdata wijkkrant in Pdf formaat »